KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13128227
nr 1312 8227
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
Etsning, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerad. Motivet: 18x24cm - 20x27cm
Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.
Utrop:
600 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:10:57